Květen 2013

pajamas all day.

30. května 2013 v 11:37 | Caroline. |  Deníček.


Large
Ahoj:)
Včera asi kolem 9 jsme se vrátili z toho výletu jak jsem vám psala:) Bylo to super..s děckama byla sranda.Teda asi jen ve vlaku a na ubytovně.Furt jsme chodili jen po památkách -.- což by mi ani tak nevadilo,kdyby jsme nespěchali jak blbečci..na nic jsme neměli čas a furt jsme chodili ve žlutých vestách "aby jsme se neztratili" a neustála poslouchali protivný hlas naší milé paní třídní učitelky. Jinak na pokoji s holkama super:) Byli jsme v kouzelné školceee:D Teda přesněji v české televizi,ale viděli jsme kousek natáčení kouzelné školky:D A další co mě bavilo bylo planetárium,bylo to hustý:OO Jak jsme šli na hlavná nádraží,tak jsme měli asi nějak 2 hodiny čas,tak jsme měli rozchod. díky bohu! A to bych nebyla já,aby sem si taky jednou za 100 let neudělala radost:33 koupila jsem si košili v Tally Weijl.Jen co jsem přijela domů,pácla jsem sebou do postele.A jelikož mě bolelo celé tělo,dneska jsem zůstala doma,mám v plánu koukat celej den na American horror story:33 Teď si jdu napustit vanu,plnou pěny a mýdlových růžiček! Finally.

Bleeding out

26. května 2013 v 20:49 | Caroline. |  Deníček.
Hi,my sweet unicorns:3

Víkendový výlet
Fajn,začněme výletem z víkendu:) V pátek jsem byla v Polsku,Oswětim.Ano tam kde je ten koncentrační tábor..bylo to..hodně moc husté.Jako lidi říkali,že se tam kolikrát rozbrečeli..asi sem to ale nějak neuměla procítit..ale uvědomovala jsem si jak tam ti lidé žili..a byl to masakr.V tom areálu..jsme prošli několik budov,kde to bylo spíš jako muzeum..viděli jsme tam kolik tam bylo bot a tak..a průvodčí nám řekla že je tam víc jak 40 000 párů bot:OOO a to jen v tom muzeu.Nebo jsme tam viděli ty plynnové komory a pece.Masakr.Potom jsme jeli do vyhlazovacího tábora (Birkenau) a tam to bylo ještě horší..bylo to velký přesně jako 194 velkých fotbalových hřišť (ne,celé jsme to neprošli) dokážete si to vůbec představit? Tam jsme viděli v čem spali..za jakých podmínek..kolik jich tam bylo..Prostě tohle se slovy popsat nedá.No,jeli jsme 5 hodin tam,5 zpátky -.- a v takovám autobuse,kde jsem myslela že se za chvíli rozpadne..ale jela ségra,její přítel..jeden ségřin kámoš a jeho přítelkyně,tak byla sranda:) Děcka..doporučuji tam jet..stojí to zato! Kdybych našla kabel od foťáku,dala bych sem pár fotek..ale ten hajzl se někde ztratil!:D Kurva.

Třídní výlet
V úterý jedeme se třídou na výlet do Prahy s přespáním:) Takže nepočítejte že tu úterý,středa budu:D Vstávám ve 4 -.- No..i tak se strašně těším:) S třídou je to vždycky nejlepší..až na pár vyjímek.Budu se snažit pořídit co nejvíc fotek a pak vám to sem taky nějak hodím..ve čtvrtek..nebo možná spíš v pátek,jak se mi bude chtít.:D

Jeffrey Campbell

22. května 2013 v 17:40 | Caroline. |  Inspiration.
Ahoj,nějak nemám vůbec náladu psát deník a ani nevím o čem bych psala,takže vám sem hodím jedno téma:)

Dark and lonely..I need somebody to hold me.

19. května 2013 v 14:50 | Caroline. |  Deníček.
Aloha_
Dneska je přímo nádherněě!:OO No i když kdyby nefoukalo je to dokonalý.Dneska celej den ležím na sluníčku,už sem vlezla aji do bazénu kterej máme na zahradě:D Voda měla 26 stupňů,takže to nebylo vůbec špatné:) Kámoška se tak nějak zeptala jestli s ní někdo nechce jet do Chorvatska o prázdninách,že mají volné místo..nějak sem nad tím uvažovala a to téma jsem předhodila našim,taťka se ptal kolik by to asi tak stálo..a že když ségře přidávají na dovolenoum,tak co by nemohli mě..jenže mamce se to nějak nezdálo..a taťka dá prostě většinou na mamku že takže nevím..ale bylo by to super,vím že s tou kámoškou bych si to maximálně užila:')

we all feel lost sometimes.

17. května 2013 v 21:01 | Caroline. |  Deníček.
Ahoj ^^
Myslím že nejlepší věc na dnešku je to,že je konečně pátek.Každý čeká na to aby tu noc celou propařil a prochlastal..ne,já se prostě těším,až se po náročném týdnu vyspím:D ale tak..taky bych šla někam pařit žejo.Noo,co k dnešku? Ve škole nuda,jako vždy..výhoda že jsme měli do půl 12:33 Do školy pro mě přijela maminka a jely jsme do města..koupila jsem si baleríny,legíny,tričko a KONEČNĚ novou podprdu!!:D Potom jsem šla s kámošema ven:) Bylo to fajn,kámošovi jsem furt kradla kolobku,je to chytlavý!:D
Ehm,guys? Kdo tu kouká na The vampire diaries? První věc,co byste si o mě měli zapamatovat: Bez TVD jako bych nežila..a dnešním dílem skončila 4. série:OOOO To byl nejvíc masakrální díl z celého seriálu..No..mazec.Hodím vám sem písničku,kterou poslouchám teď furt dokola,a je to něco nádherného.Mějte see:)
Ani nevíte,jak ráda by¨ch si zapálila cígo..achjo.

Wanna be my Unicorn?:3

16. května 2013 v 9:25 | Caroline.
Ano,rozhodla jsem se udělat nějakej ten nábor no. Takže líbí se ti tu a ráda by ses spřátelil(a) ? napiš:) Budu to kontrolovat každý den,takže se vám pokusím ozvat co nejdřív,pokud vás nevezmu,taky napíšu:)

Pravidla:
1. Budeš obíhat minimálně 2x do týdne a komentáře typu "ahoj,obíhám" neberu..
2.Nekopíruj:)

Zapiš:
1.Přezdívku
2.Blog (adresa)
3.Věk
4.Proč chceš spřátelit?
Large

Start is always hard.

14. května 2013 v 15:37 | Caroline. |  Deníček.
Em..ahoj.Ani nevím co po tak dlouhé době napsat.Tak dobře,začnu od začátku.Měla jsem blog..který jsem si musela zrušit..na důvody se neptejte.Řekla jsem si že už na blog kašlu,že nechci trávit dny tím,abych kontrolovala blog a tak různě..a že si chci života užívat jinak.Jenže ono nejde zapomenout na ten skvělý pocit když vám u článku přibyde komentář..nebo jak ostatní blogerky/blogeři dokáží pomoct pouze tím že něco napíšou.Takže jsem zase tady na blogu asi po měsíci.Nic o mě vědět nemusíte..vlastně je to zbytečné,učitě se to dozvíte,když budete číst mé články.Přezdívku jsem si vybrala asi Caroline. Jak vypadám? Dobře to vážně nechcete vědět:D.Ne s fotkama na blogách jsem se poučila.Myslím že pro začátek jsem asi skončila,začátky budou těžké,vím to..ale pokusím se s tím nějak poprat:) Snad se vám tu bude líbit..
Large